MKG blir til PK

På årsmøtet for 2021 ble det vedtatt at Medlemsforeningen Kunsthall Grenland går tilbake til sitt gamle navn, Porsgrunn Kunstforening.

Foreningen skal arbeide mye mer aktivt i fremtiden, med å presentere spennende kunstprosjekter for sine medlemmer og publikummet i Porsgrunn for øvrig.

2020 var et svært aktivt år for foreningen, korona til tross. I 2021 skal vi fortsette arbeidet med å gjøre engasjerende utstillinger, filmvisninger og andre spennende events.

Vi sparker det hele i gang med en stor foto-mønstring denne sommeren – KLIKK 2021 – klikk her for mer informasjon

Ikke medlem? Klikk her for å melde deg inn og støtte kunsten i Porsgrunn

Publisert av Porsgrunn Kunstforening

Porsgrunn Kunstforening er en kunstforening og formidler av kulturelle aktiviteter, basert i Porsgrunn, Telemark. Foreningen har gjennom året en rekke tilbud til sine medlemmer: Foruten utstillinger, også konserter, foredrag og filmvisninger. Foreningen ble startet i 1957 og er en av landets eldste aktive kunstforeninger.

Legg igjen en kommentar

Fyll inn i feltene under, eller klikk på et ikon for å logge inn:

WordPress.com-logo

Du kommenterer med bruk av din WordPress.com konto. Logg ut /  Endre )

Facebookbilde

Du kommenterer med bruk av din Facebook konto. Logg ut /  Endre )

Kobler til %s

%d bloggere liker dette: